Blog o grach logicznych online

Zmiany na Gry-Logiczne.PL

Przez   2020-11-19

Co nowego w serwisie z grami Gry-Logiczne.pl ?

Witajcie drodzy gracze. Dzisiaj wdrożyliśmy nowy wygląd serwisu z grami logicznymi online dla każdego. Zmiany objęły wdrożenie nowego responsywnego wyglądu strony oraz dostosowania serwisu do zmiany technologicznej. Stworzyliśmy w serwisie zupełnie nową kategorię gier logicznych HTML5, które będą dostępne również na telefonach komórkowych. Wkrótce dodamy do tej kategorii więcej gier, tak byście mogli grać w gry logiczne na telefonie komórkowym i tablecie. Jeśli chcecie pograć w gierki logiczne stworzone w tej technologii zaprasamy do kategorii gry na telefon i komputer PC.

Kategoria Gry Logiczne Flashowe zawiera starsze gry, które nie działają na telefonach komórkowych. Do zagrania w te gry należy używać wtyczki flash.

Mamy nadzieje, że zostaniecie z nami i będziecie się bawić jeszcze lepiej grając w najlepsze gry logiczne zgromadzone w naszym serwisie.

Jeśli macie jakieś sugestie lub komentarze co do nowych zmian i ulepszeń naszej strony dajcie o nich znać w komentarzach.

Miłej gry życzy administracja!

Nowe Gry Logiczne na telefon i

Przez   2012-04-04

Nowe  gry logiczne dostępne na telefonie oraz komputerze PC!

Rok 2020 to przełomowy rok dla naszego seriwsu. Od teraz będziemy się starać dodawać nowe, najlepsze gry logiczne tylko w technologii HTML5 tak by otwierały się one na telefonach, i komputerach PC bez wtyczki flash. Po zmianach i wdrożeniu nowego responsywnego skryput oraz informacj o braku wsparciu wtyczki Adobe Flash Player nie ma innej możliwości. Oczywiście starsze gry dodane już wcześniej w technologii flash, ciągle będą dla Was dostępne. Będziecie mogli grać w nie tak długo jak pozwoli Wam na to konfiguracja waszej przeglądarki internetowej. Nowe gry logiczne w nowej technologii znajdziecie w kategorii https://gry-logiczne.pl/games/na-telefon-i-pc

Zachęcamy Was także bardzo serdecznie do komentowania gier oraz ich oceniania. Dzięki Waszym głosom i komentarzom, będziemy wiedzieli lepiej czego i jakiego rodzaju gier oczekujecie więcej w serwisie. Naszym celem jest Wasza satysfakcja i zadowolenie, z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Gry Logiczne Start 2011

Przez   2011-11-16

Początki i start serwisu Gry-Logiczne.PL z najlepszymi grami logicznymi online!

Serwis Gry-Logiczne.PL czyli darmowe gry logiczne online właśnie wystartował. Zapraszamy wszystkich graczy do zabawy na naszej stronie. Jako administracja serwisu dołożymy starań by gry dodawane u nas były najwyższej jakości, tak by każdy kto lubi gry logiczne bez względu na wiek znalazł coś dla siebie. 

Zapraszamy do rejestracji, oceniania i komentowania gier logicznych zgromadzonych w serwisie. Dzięki Waszym głosom będziemy w stanie wyłonić najlepsze gry i odrzucić te które nie są najwyższej jakości. Stwórzmy razem centrum gier logicznych online w sieci!

Dzięki opcji dodaj grę, możecie dodać też wałasną grę logiczną, która po sprawdzeniu przez administracje ukaże się potem w serwisie i zostanie oceniona przez naszych graczy. Zapraszamy do kożystania z tej opcji i do stworzenia własnej unikalnej kolekcji najlepszych gier logicznych!

Popularne kategorie gier logicznych, które znajdziecie w serwisie:

 • Gry Kulki 
 • Gry Mahjong,
 • Gry Karciane,
 • Gry Logiczne Akcji,
 • Warcaby i Szachy,
 • Sudoku i Pasjans,
 • 3 W Jednej Linii,
 • Gry Zuma,
 • Gry Ukryte Obiekty,
 • Gry Escape.
   

Zapraszamy do zabawy i komentowania gier. 

Ładuje się...