Anon
Graj w Gry Logiczne!
Zaloguj  Rejestracja

r e k l a m a

News
Nowe Gry w Niedziele
Dodał: admin, April 7 2013 - NEWS_COMMENTS2

Staramy się dodawać w każdą niedziele porcję najlepszych nowych  gier logicznych z minionego tygodnia. Jeśli macie własną propozycję gry, zapraszamy do dodania jej za pomocą przycisku Dodaj Grę po prawej stronie. Zachęcamy Was także bardzo serdecznie do komentowania gier oraz ich oceniania. Dzięki Waszym głosom i komentarzom, będziemy wiedzieli lepiej czego i jakiego rodzaju gier oczekujecie więcej w serwisie. Naszym celem jest Wasza satysfakcja i zadowolenie, z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Administracja:
Gry-Logiczne.PL
Witaj w Gry-Logiczne
Dodał: admin, July 18 2011 - NEWS_COMMENTS2

Serwis Gry-Logiczne.PL czyli Darmowe Gry Logiczne Online właśnie wystartował. Zapraszamy wszystkich graczy do zabawy na naszej stronie. Jako administracja serwisu dołożymy starań by gry dodawane u nas były najwyższej jakości, tak by każdy kto lubi gry logiczne bez względu na wiek znalazł coś dla siebie. 

Zapraszamy do rejestracji, oceniania i komentowania gier logicznych zgromadzonych w serwisie. Dzięki Waszym głosom będziemy w stanie wyłonić najlepsze gry i odrzucić te które nie są najwyższej jakości. Stwórzmy razem centrum gier logicznych online w sieci!

Dzięki opcji dodaj grę, możecie dodać też wałasną grę logiczną która po sprawdzeniu przez administracje ukaże się potem w serwisie i zostanie oceniona przez naszych graczy. Zapraszamy do kożystania z tej opcji i do stworzenia własnej unikalnej kolekcji najlepszych gier logicznych!

Popularne kategorie gier logicznych, które znajdziecie w serwisie:

- Gry Kulki,
- Gry Mahjong,
- Gry Karciane,
- Gry Logiczne Akcji,
- Warcaby i Szachy,
- Sudoku i Pasjans,
- 3 W Jednej Linii,
- Gry Zuma,
- Gry Ukryte Obiekty,
- Gry Escape.

Zapraszamy do zabawy! :-)

r e k l a m a